Teöreök Aladár gépíróversenyen elért versenyeredmények

Teöreök Aladár gépíróversenyen helyezést elért tanulóink

A 2015. évi Teöreök Aladár országos tanulói, magyar nyelvű gépíróversenyen kiemelkedő eredmények születtek:

Tanuló I. kategóriában:

(11-12. osztály)

Krámli Henrik 11. A osztályos tanuló gépírásból országos 1. helyezést,

szövegszerkesztésből országos II. helyezést ért el.

Elnyerte: A 2015. évi középiskolai tanulók legjobb gépírója címet

Czékus Gábor 13. C osztályos tanuló gépírásból 7. helyezést ért el

Tamás Gergely Bence 13. C osztályos tanuló gépírásból 10. helyezést,

szövegszerkesztésből 13. helyezést ért el

Juhász Petra 11. A osztályos tanuló gépírásból 19. helyezést ért el

Tanuló II. kategóriában:

(10. osztály)

Szász Vivien 10. C osztályos tanuló gépírásból 11. helyezést ért el

Martus Nikolett 10. A osztályos tanuló gépírásból 13. helyezést ért el

Ifjúsági I., haladók kategóriában:

(13. osztály és felette, valamint egyetemi, főiskolai hallgatók, akik 2014 szeptembere előtt kezdték a tanulást)

Farkas Gábor 1/13. C osztályos tanuló gépírásból 5. helyezést ért el

Bartó Beáta 1/13. A osztályos tanuló gépírásból 11. helyezést,

szövegszerkesztésből 23. helyezést ért el

Pontszerző versenyben:

(valamennyi sikeres versenyző nettó eredménye alapján):

a Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
1. helyezett

Csapatversenyben:

(a 3 legjobb versenyző eredménye alapján):

a Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
2. helyezett

Szövegszerkesztés csapatversenyben:

(a 3 legjobb versenyző eredménye alapján):

Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
7. helyezett lett

Szövegszerkesztés pontszerző versenyben:

(valamennyi sikeres versenyző nettó eredménye alapján):

Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
8. helyezést ért el

 

A fenti eredményeken kívül a következő tanulók indultak és értek el további szép helyezéseket gépírásból az országos versenyen 2015-ben:

  • Ballai Tímea
  • Mészáros Mihály
  • Papp Renáta
  • Vásárhelyi Réka
  • Karika Károly Dávid
  • Onozó Loretta Glória
  • Varga Tünde
  • Márton Andrea
  • Mészáros Balázs Gábor
  • Gémes Mária Fanni
  • Kovács Helga
  • Hegyi Diána Aranka
  • Suhajda Viktória Vanessza
  • Bóta Kitti
  • Győrfi Kinga
  • Muhel Annamária
  • Molnár István Dávid
  • Petrán Klaudia
  • Hermán József
  • Pópity Lilla
  • Csiszár Petra
  • Lőrinc Júlia Anna
  • Széll Tünde
  • Tari Anita
  • Faragó Vivien
  • Tóth Viktória
  • Kalmár Kitti
  • Schulcz Jolán
  • Hajdu Teodóra
  • Zsikai Gvendolin
  • Pintér Lola
  • Nagy Éva
  • Kőrösi Judit Kitti
  • Szűcs Roland
  • Szűcs Tamara Ildikó
  • Kiss Noémi
  • Rada Adrienn
  • Papp Daniella
  • Jenei Viktória
  • Ződi Judit
  • Tóth Jázmin

Gratulálunk a versenyzőknek és további sok sikert kívánunk!