Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben

20010/2011-es tanév versenyeredményei

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)

Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola

Vásárhelyi Pál Közg. és Idegenforg. Két Tanítási

Nyelvű Tagintézménye által megrendezett verseny

Ifjú közgazdász vetélkedő

csapatban 1.

 

csapatban 3.

 

csapatban 9.

Csontos Bettina 13/C

Krisán Annamária 13/C

Varga Mihály 13/C

Balogh Krisztina 13/C

Gonda Lujza 13/C

Kálmán Diána 13/C

Jordán Renáta 13/C

Mosoni Dóra 13/C

Tóth Brigitta 13/C

Laczi Rita
 Regionális gépírási és levelezési ismeretek verseny  regionális

 8.

9.

16.

Illés Beáta Barbara 11/C

Hebők Vivien 11/C

Viski Szandra 11/C

 Kissné Álmosdi Márta
 GORDIUSZ MATEMATIKAI TESZTVERSENY  megyei

 9. évf.

3.

10. évf.

1.

2.

3.

11. évf.

2.

12. évf.

1.

csapatban 10. évf.

1.

 Kondász Katalin 9/C

 

 

Papp Kinga 10/A

Gazdóf Zsolt 10/B

Turner Máté 10/B

 

Volford Bence 11/A

 

Szögi Rolnad 12/B

 

Papp Kinga, Gazdóf

Zsolt, Turner Máté

 Regősné Jancsivics Julianna

Murár Zoltán

 Dugonics Társaság és az Ifjúsági Tagozat által szervezett

Szegedi középiskolások XI. Művészeti találkozója

 városi  2.  Nagy-Pál Tímea 10/C  
 Szép Magyar Beszéd  megyei

 2.

10.

 Király Alexandra 11/B

Szántó Anita 10/A

 Szalay Mónika

 Barátság Kupa Békés megyei

Nyílt Kick-boksz Light-contact

Diákolimpia IV. korcsoport

 megyei  2.  Hartyányi Péter 11/C  

TÁMOP 3.4.3. keretén belül:

 Kőrösy-Krúdy-Vasvári leány

kosárlabdacsapatok közötti

mérkőzések

   1.

Polacsik Vivien9/B

Németh Evelin 9/C

Pipicz Bettina 9/C

Dankó Dóra 10/B

Nagy Lilla 10/B

Németh Ilona 10/B

Noska Dóra 10/B

Deák Anett 11/C

Mosoni Dóra 12/B

Tóth Brigitta 12/B

Nagymihály Helga

Bíró Mária

 Országos Falmászó Diákolimpia

Kiskunfélegyháza

 országos  2.  Dékány Gergely 11/C  
 Középiskolások kínai kultúrális versenye  Hódítsd meg Kínát! országos vetélkedő  2.

Árva Szabina 11/A

Deák Dalma 11/A

Horváth Ákos 11/C

Kovács Dávid 10/A

Sipos Anita 10/B

 Nagy Dóra
 Országos Gépírási verseny  országos

 angol nyelvű verseny

7.

12.

német nyelvű verseny

2.

 

Viski Szandra 11/C

Hebők Vivien 11/C

 

 

Viski Szandra 11/C

 Kissné Álmosdi

Márta

 Kőrössy-Krúdy-Vasvári Tagintézmények

közös csapata gépírás csapatversenye

 

 1.

2.

3.

 

 

Hebők Vivien 11/C

Lin Bettina 10/A

Gárgyán Nóra 11/C

 

 

 Kissné Álmosdi

Márta

Kajáriné Lestár Erzsébet

 Próbálkozó Vállalkozók országos

versenyének döntője

 országos

 csapatba 5.

 

 

 

csapatban 7.

 Álmosdi Alexandra

Kulcsár Vivien

Pópity Dávid

Sólya István

Takács Brigitta

 

Fábián Zsanett

Nagy Andrea

Papp Anna

Prágai Viktória

Péter Nikolett

 Magdáné Német Ildikó
 Német nyelvi OKTV döntő  országos  11.  Nagy-Pál Marietta 12/C  Somogyi Lívia
         

 2010/2011-es tanév versenyeredményei

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)

Gazdasági informatikusok

OSZTV döntő

OSZTV

1.

8.

Engi Alexandra 14/AG

Móra Nikolett 14/AG

Gazdasági informatikus

szakképzésben tanító kollégák

 

Iskolapolgárok: