Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben

 2009/2010-es tanév versenyeredményei

 

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)
Implom József Helyesírási Verseny megyei

4.

15.

Nagy Bence 10/B

Veszelka Nóra 10/A

Hegyközi Éva

Horváth-Varga Mónika

Gordiusz Matematikai Verseny  megyei 

2.

3.

4.

5. 

Papp Kinga 9/A 

Szögi Roland 11/B

Volford Bence 10/A

Kókai Péter 12/A

Rgősné Jancsovics Julianna 

Murár Zoltán

 Kőrössy József Tagintérmény által

szervezett történelem verseny szóbeli

döntő

városi 

csapatban 3. 

 

 

csapatban 6.

Balla Anita 9/C

Kocsis Petra 9/C

 Oroszi Gabriella 9/C

Deák Anett 10/C

Hebők Vivien 10/C

Tar Daniella 10/C

Atlasz Henrikné 

 

Erdélyi MArgit

 Dugonics Társaság és Ifjúsági Tagozat

által szervezett

X. Művészeti Találkozó

 városi

különdíj

versmondás kategóriában 

különdíj

szólóének

Kálmán József 12/C

 

Wittich Emese 12/A 

Atlasz Henrikné 

 

 Víz Világnapja városi  csapatban 5. 

Förgeteg Lívia 10/B

Kószó Melinda 10/B

Kovács Fanni 10/B

Molnár Adrienn 10/B 

Somosi Istvánné 

OSZTV döntő Gazdasági Informatikusok

versenye 

országos  2.  Borbély Brigitta 14/A

osztályban tanító

szaktanárok 

Szegei Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar

tehetséggondozó programja városi verseny 

 Gazdálkodj okosan 3.  Boross Barbara 12/B  Laczi Rita 

OSZTV döntő Külkereskedelmi

üzletkötők versenye 

országos 

 7.

9.

Szeri Ccaba 1a/A

Nagy Zsuzsanna 14/A 

 külkereskedelmi

üzletkötő szakképesítésben

oktató szaktanárok

 Csongrád Megyei Könyvtárhasználati

Verseny

megyei 

csapatban 2. 

 

 

 

csapatban 3.

9-10. évf.:

Kondász Enikő 9/B

Sipos Anita 9/B

Szántó Anita 9/B 

11-12. évf.:

Jordán Renáta 11/B

Gárgyán Henriett 11/B

Tóth Brigitta 11/B

Sutka Irén

 

Horváth-Varga Mónika 

 Teöreök Aladár Országos 

Magyar Nyelvű Gépírási Verseny

országos 

1. 

8.

Hebők Vivien 10/C 

Csikós Bernadett 10/B

Kissné Álmosdi Márta 

                Országos Kenguru Matematikai

                                   Verseny                                   

              országos     

 

5.

6.

 

4.

 

3.

 

              5.                        

9. évf.:

 Andor Dorián 10/C

Gazdóf Zsolt 9/B

10. évf.:

Volford Bence 10/A

11. évf.:

Szögi Roland 11/B

12. évf.:

           Csordás Zoltán 12/A               

Nagy Dóra

Regősné Jancsovics Julianna

Murár Zoltán

Iskolapolgárok: