Versenyeredmények

Versenyeken vagy egyéb eredményekért jutalmazott diákok.

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanév

 2005/2006-os tanév versenyeredményei


 
Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) neve Felkészítő tanár(ok)

 Dugonics Társaság és a Szeged

szerkesztősége: József Attila születésének

100. évfordulója alkalmából

József Attila öröksége

című esszépályázat 

 

Juhász Vivien 12/A

Szőri Mária 10/A

Dékány Dávid 11/B 

 Atlasz Henrikné

Implom József Helyesírási Verseny  

Csongrád megyei forduló

megyei 

4. 

7.

Kovács Éva 9/C 

Légrádi Katalin 11/B

Atlasz Henrikné

Király Annamária 

         
Pénzügyi-számviteli ügyintérők OSZTV  országos  15. Sin Regina 13/A 

Babarciné Matusik

Zsuzsanna 

Vállalkozás és minőség verseny OSZTV  országos 

9. 

12.

csapatba 5.

Masa Beatrix 13/A 

Matyasovszki Krisztina 13/A

Gyuris Erika

Horváth Anita

Magdáné Németh Ildikó 

Versenyeredmények a 2004/2005-ös tanévben

2004/2005-ös tanév versenyeredményei
Verseny
Téma
Helyezés
Versenyző(k) neve
Felkészítő tanár(ok)
Csongrád Megyei Könyvtárhasználati Verseny
Magyar örökség – magyar néphagyomány
2.
Bálint Tímea 10.a
Patyi Tímea 10.a
Gajdács Gabriella.10.a
Király Annamária
Sutka Irén
3.
Lajos Marietta 11.b
Maróti Marianna 11.b
Ördög Bettina 11.b
Nagy Könyv játékhoz kapcsolódó Nagy Bagoly vetélkedő
Rideg Sándor
Indul a bakterház című regényének népszerűsítése
3.
Bálint Tímea 10.a
Patyi Tímea 10.a
Gajdács Gabriella.10.a
Király Annamária
Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny
országos
3.
Hebők Péter 12.b
Kádár Tünde
EBDL Közgazdasági Tanulmányi Verseny
országos
6.
Hebők Péter 12.b
Horváth Anita
JAM Gazdasági Kalandjáték
országos
2.
2. helyezett csapat (12.b)
Déberling Ákos
Gyömbér Erzsébet
Kószó Kinga
Masa Beatrix
Matyasovszki Krisztina
Magdáné Német Ildikó
SzEÉTV Közgazdasági-marketing alapismeretek
országos
14.; 20.
14. helyezett
Cserép Brigitta
20. helyezett
Nagy Judit
Siposné Gyuris Valéria
Laczi Rita
Pénzügyi-számviteli ügyintézők OKJ-s Országos Tanulmányi Verseny
országos
10.
10. helyezett
Bárkányi Anita 13.a
Babarciné Matusik Zsuzsanna
Gyuris Erika
Horváth Anita
Magdáné Német Ildikó
Gordiusz Matematika Tesztverseny
megyei
2.
Varga Gábor 12.a
Mészáros Mariann
3.
Lachata András 12.b
Dr. Szalay Istvánné
1.
Varga Gábor 12.a
Lachata András 12.b
Hebők Péter 12.b
Mészáros Mariann
Dr. Szalay Istvánné
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
országos
9.
Varga Gábor 12.a
Mészáros Mariann
Víz Világnapi Vetélkedő
városi
2.
Vásárhelyi Eszter 10.a
Dékány Dávid 10.b
Frindt Róbert 10.b
Kovács István 10.b
Somosi Istvánné
Föld Napja Vetélkedő
városi
2.
Bálint Tímea 10.a
Németh Nikolett 10.a
Frindt Róbert 10.b
Somosi Istvánné

Oldalak