Versenyeredmények

Versenyeken vagy egyéb eredményekért jutalmazott diákok.

GÉPÍRÁS SIKEREK A VASVÁRIBAN

Bajnokaink!

Az Országos Gépírás Versenyen 2013. november 11-20. között  magyar, angol és német nyelven 52 tanulónk vett részt . Az országos 1-20. hely közül magyar nyelven 8 helyezést, angol nyelven 14 helyezést, német nyelven 19 helyezést hoztunk el. Tanulóink oklevelet és hibátlansági érmet nyertek munkájukért. Iskolánk az induló versenyezők eredménye alapján a pontszerző versenyben az ország összes iskolája közül az országos I. helyet szerezte meg. Csapateredményben a három legjobb versenyző eredménye alapján (Bartó Beáta 12. C osztály, Czékus Gábor 11. C osztály és Tamás Gergely 11. C osztály) az országos 6. helyet hoztuk el.
Kissné Álmosdi Márta és Kajáriné Lestár Erzsébet
felkészítő tanárok

 

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben

20010/2011-es tanév versenyeredményei

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)

Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola

Vásárhelyi Pál Közg. és Idegenforg. Két Tanítási

Nyelvű Tagintézménye által megrendezett verseny

Ifjú közgazdász vetélkedő

csapatban 1.

 

csapatban 3.

 

csapatban 9.

Csontos Bettina 13/C

Krisán Annamária 13/C

Varga Mihály 13/C

Balogh Krisztina 13/C

Gonda Lujza 13/C

Kálmán Diána 13/C

Jordán Renáta 13/C

Mosoni Dóra 13/C

Tóth Brigitta 13/C

Laczi Rita
 Regionális gépírási és levelezési ismeretek verseny  regionális

 8.

9.

16.

Illés Beáta Barbara 11/C

Hebők Vivien 11/C

Viski Szandra 11/C

 Kissné Álmosdi Márta
 GORDIUSZ MATEMATIKAI TESZTVERSENY  megyei

 9. évf.

3.

10. évf.

1.

2.

3.

11. évf.

2.

12. évf.

1.

csapatban 10. évf.

1.

 Kondász Katalin 9/C

 

 

Papp Kinga 10/A

Gazdóf Zsolt 10/B

Turner Máté 10/B

 

Volford Bence 11/A

 

Szögi Rolnad 12/B

 

Papp Kinga, Gazdóf

Zsolt, Turner Máté

 Regősné Jancsivics Julianna

Murár Zoltán

 Dugonics Társaság és az Ifjúsági Tagozat által szervezett

Szegedi középiskolások XI. Művészeti találkozója

 városi  2.  Nagy-Pál Tímea 10/C  
 Szép Magyar Beszéd  megyei

 2.

10.

 Király Alexandra 11/B

Szántó Anita 10/A

 Szalay Mónika

 Barátság Kupa Békés megyei

Nyílt Kick-boksz Light-contact

Diákolimpia IV. korcsoport

 megyei  2.  Hartyányi Péter 11/C  

TÁMOP 3.4.3. keretén belül:

 Kőrösy-Krúdy-Vasvári leány

kosárlabdacsapatok közötti

mérkőzések

   1.

Polacsik Vivien9/B

Németh Evelin 9/C

Pipicz Bettina 9/C

Dankó Dóra 10/B

Nagy Lilla 10/B

Németh Ilona 10/B

Noska Dóra 10/B

Deák Anett 11/C

Mosoni Dóra 12/B

Tóth Brigitta 12/B

Nagymihály Helga

Bíró Mária

 Országos Falmászó Diákolimpia

Kiskunfélegyháza

 országos  2.  Dékány Gergely 11/C  
 Középiskolások kínai kultúrális versenye  Hódítsd meg Kínát! országos vetélkedő  2.

Árva Szabina 11/A

Deák Dalma 11/A

Horváth Ákos 11/C

Kovács Dávid 10/A

Sipos Anita 10/B

 Nagy Dóra
 Országos Gépírási verseny  országos

 angol nyelvű verseny

7.

12.

német nyelvű verseny

2.

 

Viski Szandra 11/C

Hebők Vivien 11/C

 

 

Viski Szandra 11/C

 Kissné Álmosdi

Márta

 Kőrössy-Krúdy-Vasvári Tagintézmények

közös csapata gépírás csapatversenye

 

 1.

2.

3.

 

 

Hebők Vivien 11/C

Lin Bettina 10/A

Gárgyán Nóra 11/C

 

 

 Kissné Álmosdi

Márta

Kajáriné Lestár Erzsébet

 Próbálkozó Vállalkozók országos

versenyének döntője

 országos

 csapatba 5.

 

 

 

csapatban 7.

 Álmosdi Alexandra

Kulcsár Vivien

Pópity Dávid

Sólya István

Takács Brigitta

 

Fábián Zsanett

Nagy Andrea

Papp Anna

Prágai Viktória

Péter Nikolett

 Magdáné Német Ildikó
 Német nyelvi OKTV döntő  országos  11.  Nagy-Pál Marietta 12/C  Somogyi Lívia
         

 2010/2011-es tanév versenyeredményei

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)

Gazdasági informatikusok

OSZTV döntő

OSZTV

1.

8.

Engi Alexandra 14/AG

Móra Nikolett 14/AG

Gazdasági informatikus

szakképzésben tanító kollégák

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben

 2009/2010-es tanév versenyeredményei

 

Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) Felkészítő tanár(ok)
Implom József Helyesírási Verseny megyei

4.

15.

Nagy Bence 10/B

Veszelka Nóra 10/A

Hegyközi Éva

Horváth-Varga Mónika

Gordiusz Matematikai Verseny  megyei 

2.

3.

4.

5. 

Papp Kinga 9/A 

Szögi Roland 11/B

Volford Bence 10/A

Kókai Péter 12/A

Rgősné Jancsovics Julianna 

Murár Zoltán

 Kőrössy József Tagintérmény által

szervezett történelem verseny szóbeli

döntő

városi 

csapatban 3. 

 

 

csapatban 6.

Balla Anita 9/C

Kocsis Petra 9/C

 Oroszi Gabriella 9/C

Deák Anett 10/C

Hebők Vivien 10/C

Tar Daniella 10/C

Atlasz Henrikné 

 

Erdélyi MArgit

 Dugonics Társaság és Ifjúsági Tagozat

által szervezett

X. Művészeti Találkozó

 városi

különdíj

versmondás kategóriában 

különdíj

szólóének

Kálmán József 12/C

 

Wittich Emese 12/A 

Atlasz Henrikné 

 

 Víz Világnapja városi  csapatban 5. 

Förgeteg Lívia 10/B

Kószó Melinda 10/B

Kovács Fanni 10/B

Molnár Adrienn 10/B 

Somosi Istvánné 

OSZTV döntő Gazdasági Informatikusok

versenye 

országos  2.  Borbély Brigitta 14/A

osztályban tanító

szaktanárok 

Szegei Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar

tehetséggondozó programja városi verseny 

 Gazdálkodj okosan 3.  Boross Barbara 12/B  Laczi Rita 

OSZTV döntő Külkereskedelmi

üzletkötők versenye 

országos 

 7.

9.

Szeri Ccaba 1a/A

Nagy Zsuzsanna 14/A 

 külkereskedelmi

üzletkötő szakképesítésben

oktató szaktanárok

 Csongrád Megyei Könyvtárhasználati

Verseny

megyei 

csapatban 2. 

 

 

 

csapatban 3.

9-10. évf.:

Kondász Enikő 9/B

Sipos Anita 9/B

Szántó Anita 9/B 

11-12. évf.:

Jordán Renáta 11/B

Gárgyán Henriett 11/B

Tóth Brigitta 11/B

Sutka Irén

 

Horváth-Varga Mónika 

 Teöreök Aladár Országos 

Magyar Nyelvű Gépírási Verseny

országos 

1. 

8.

Hebők Vivien 10/C 

Csikós Bernadett 10/B

Kissné Álmosdi Márta 

                Országos Kenguru Matematikai

                                   Verseny                                   

              országos     

 

5.

6.

 

4.

 

3.

 

              5.                        

9. évf.:

 Andor Dorián 10/C

Gazdóf Zsolt 9/B

10. évf.:

Volford Bence 10/A

11. évf.:

Szögi Roland 11/B

12. évf.:

           Csordás Zoltán 12/A               

Nagy Dóra

Regősné Jancsovics Julianna

Murár Zoltán

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanév

 2005/2006-os tanév versenyeredményei


 
Verseny Téma Helyezés Versenyző(k) neve Felkészítő tanár(ok)

 Dugonics Társaság és a Szeged

szerkesztősége: József Attila születésének

100. évfordulója alkalmából

József Attila öröksége

című esszépályázat 

 

Juhász Vivien 12/A

Szőri Mária 10/A

Dékány Dávid 11/B 

 Atlasz Henrikné

Implom József Helyesírási Verseny  

Csongrád megyei forduló

megyei 

4. 

7.

Kovács Éva 9/C 

Légrádi Katalin 11/B

Atlasz Henrikné

Király Annamária 

         
Pénzügyi-számviteli ügyintérők OSZTV  országos  15. Sin Regina 13/A 

Babarciné Matusik

Zsuzsanna 

Vállalkozás és minőség verseny OSZTV  országos 

9. 

12.

csapatba 5.

Masa Beatrix 13/A 

Matyasovszki Krisztina 13/A

Gyuris Erika

Horváth Anita

Magdáné Németh Ildikó 

Versenyeredmények a 2004/2005-ös tanévben

2004/2005-ös tanév versenyeredményei
Verseny
Téma
Helyezés
Versenyző(k) neve
Felkészítő tanár(ok)
Csongrád Megyei Könyvtárhasználati Verseny
Magyar örökség – magyar néphagyomány
2.
Bálint Tímea 10.a
Patyi Tímea 10.a
Gajdács Gabriella.10.a
Király Annamária
Sutka Irén
3.
Lajos Marietta 11.b
Maróti Marianna 11.b
Ördög Bettina 11.b
Nagy Könyv játékhoz kapcsolódó Nagy Bagoly vetélkedő
Rideg Sándor
Indul a bakterház című regényének népszerűsítése
3.
Bálint Tímea 10.a
Patyi Tímea 10.a
Gajdács Gabriella.10.a
Király Annamária
Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny
országos
3.
Hebők Péter 12.b
Kádár Tünde
EBDL Közgazdasági Tanulmányi Verseny
országos
6.
Hebők Péter 12.b
Horváth Anita
JAM Gazdasági Kalandjáték
országos
2.
2. helyezett csapat (12.b)
Déberling Ákos
Gyömbér Erzsébet
Kószó Kinga
Masa Beatrix
Matyasovszki Krisztina
Magdáné Német Ildikó
SzEÉTV Közgazdasági-marketing alapismeretek
országos
14.; 20.
14. helyezett
Cserép Brigitta
20. helyezett
Nagy Judit
Siposné Gyuris Valéria
Laczi Rita
Pénzügyi-számviteli ügyintézők OKJ-s Országos Tanulmányi Verseny
országos
10.
10. helyezett
Bárkányi Anita 13.a
Babarciné Matusik Zsuzsanna
Gyuris Erika
Horváth Anita
Magdáné Német Ildikó
Gordiusz Matematika Tesztverseny
megyei
2.
Varga Gábor 12.a
Mészáros Mariann
3.
Lachata András 12.b
Dr. Szalay Istvánné
1.
Varga Gábor 12.a
Lachata András 12.b
Hebők Péter 12.b
Mészáros Mariann
Dr. Szalay Istvánné
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
országos
9.
Varga Gábor 12.a
Mészáros Mariann
Víz Világnapi Vetélkedő
városi
2.
Vásárhelyi Eszter 10.a
Dékány Dávid 10.b
Frindt Róbert 10.b
Kovács István 10.b
Somosi Istvánné
Föld Napja Vetélkedő
városi
2.
Bálint Tímea 10.a
Németh Nikolett 10.a
Frindt Róbert 10.b
Somosi Istvánné

Oldalak