Öregdiákok

Az iskolában már végzett diákok.

12. c osztály (2011_c)

Osztályfőnök:    Fehérné Hadzsela Tímea

1.    BÁLINT PATRÍCIA
2.    Czékus Gábor
3.    CZÉKUS GELLÉRT
4.    CSÁNYI ÁKOS
5.    FÖLDI BOGLÁRKA
6.    KARIKA KÁROLY DÁVID
7.    KESZÉG EMESE ZSUZSANNA
8.    KIS ÁDÁM
9.    KOVÁCS NIKOLETTA
10.    Koza Viktória
11.    LADÁNYI RÉKA
12.    MALKÓCS ANETT
13.    MISKOLCZI ALINA
14.    MISKOLCZI LIZA GERDA
15.    MOLNÁR ZITA EDIT
16.    PÁL IVETT
17.    PARAGI SZILVIA
18.    SOMOGYI RÉKA
19.    SZABÓ KITTI MERCÉDESZ
20.    SZALMA NIKOLETT

12. b osztály (2011_b)

Osztályfőnök:    Kajáriné Lestár Erzsébet

1.    BAKÓ ANDREA
2.    BÁLINT RENÁTA
3.    Becsei Bendegúz Barnabás
4.    Beslic Iva
5.    BÓKA BETTINA
6.    CSÁNYI VIKTÓRIA FANNI
7.    DUDÁS BARBARA NOÉMI
8.    ERHARDT MIRJAM
9.    FŐDI ELIZA
10.    GALAMB BOGLÁRKA TÜNDE
11.    Kálmán Anita
12.    Kajtár Klaudia Stella
13.    KIS DZSENIFER
14.    KOVÁCS DÓRA SZIMONETTA
15.    KOVÁCS SZILÁRD SZABOLCS
16.    NAGYMIHÁLY ÁGNES
17.    NAGYNEMES JÓZSEF DÁNIEL
18.    NÉMETH ALEXANDRA

12. a osztály (2011_a)

Osztályfőnök:    Hidjapusztayné Hajóssy Ágnes

1.    ANDÓDI TEODÓRA
2.    BAGI ALEXANDRA
3.    Bera Dorottya
4.    BORBÉLY BEÁTA
5.    CSÍKOS HENRIETT MÁRIA
6.    GÁBOR NÓRA
7.    HEGEDŰS BEÁTA
8.    HIDVÉGI ANIKÓ
9.    HORVÁTH BRIGITTA
10.    HORVÁTH CSILLA KATALIN
11.    KISZNER TIBOR GÁBOR
12.    KAUCZKI ÁGOTA KITTI
13.    KOVÁCS ANETT
14.    Kovács Flóra Ildikó
15.    KOVÁCS NIKOLETT
16.    KRISTÓ TAMÁS
17.    Majoros Kitti
18.    MULATI RÓZSA
19.    NAGY BRENDA KAMILLA

11. c osztály (2010_c)

Osztályfőnök: Somogyi Lívia

1.    ÁBRAHÁM RENÁTA
2.    ÁCS LÁSZLÓ
3.    BALOGH ÁDÁM
4.    BARABÁS BIANKA
5.    BARTÓ BEÁTA
6.    BRCZÁN GORDANA
7.    CSAJKÁS ZSÓFIA
8.    Csanák Blanka
9.    CSÚCS GABRIELLA
10.    DANKÓ ANDRÁS MÁRTON
11.    GRASZL EDINA
12.    GYOZSÁN KRISZTINA
13.    JAKSA RAMÓNA RENÁTA
14.    JONÁCSIK RENÁTA
15.    KISFALUDI DÓRA
16.    KÓCSÓ RÉKA
17.    KONDÁSZ KATALIN ÉVA
18.    KOVÁCS ILDIKÓ NOÉMI
19.    KOVÁCS RENÁTA
20.    KŐMŰVES PATRÍCIA
21.    MATYASOVSZKI MÁTÉ
22.    NÉMETH EVELIN
23.    NÉMETH NÓRA TERÉZIA
24.    PIPICZ BETTINA
25.    SÓTI SZILVIA
26.    TARI BARBARA
27.    TEMESVÁRI ANIKÓ
28.    VANGER BRIGITTA
29.    ZIVKOV DAJANA

12. b osztály (2010_b)

Osztályfőnök:    Zsivola Magdolna            

1.    ABUSHUEGHIR ANWAR DAUD
2.    BÁLINT ANETT
3.    CSÓKÁSI LILLA KATA
4.    FLACH PETRA ORSOLYA
5.    FUTAKI KATA
6.    GYURIS MARIANNA
7.    HALÁSZ EVELIN
8.    HORVÁTH ANITA
9.    JAKUS GABRIELLA DALMA
10.    KOVÁCS ILDIKÓ DÓRA
11.    LAJKÓ NÓRA
12.    Markovits Zoltán Dániel
13.    MOLNÁR SZABINA
14.    PALÁSTI NIKOLETT
15.    PAPP ANDREA
16.    Papp Mónika
17.    POCSKAI ZSANETT
18.    POLACSIK VIVIEN
19.    RZIHA ZSANETT

12. a osztály (2010_a)

Osztályfőnök:    Murár Zoltán            


1.    BATA REGINA EVELIN  
2.    BEDNÁRIK SÁRA
3.    FICSOR ZSÓFIA
4.    Gyuris Sándor
5.    Hegyi Bernadett
6.    HOSSZÚ ANDREA
7.    JUHÁSZ VIVIEN
8.    KÉRI BRIGITTA
9.    KISS RENÁTA
10.    Ladányi Róbert
11.    MAGYAR VIVIEN
12.    MÁRTA RENÁTA
13.    MÁRTON MARIANNA
14.    MIKLÓS ENIKŐ
15.    MOLNÁR TÍMEA
16.    MÓRÓ BIANKA ANNA
17.    Müller Fanni
18.    NÉMETH KITTI
19.    NÉMETH SZILVIA
20.    ŐZE FANNI ERZSÉBET

12. c osztály (2009_c)

Osztálykép

Osztályfőnök: Kovács Júlia

1.    Ajkay Norbert
2.    Bakos Bence
3.    Balassa Xénia Petra
4.    Balla Anita
5.    Boros Judit
6.    Burcea Edit Teodora
7.    Császár Enikő
8.    Deák Dávid
9.    Dúró Laura
10.    Fodor Réka
11.    Gulyás Fanni
12.    Gyuris Bálint András
13.    Hevesi Amarilla
14.    Kepli Flóra
15.    Kocsis Petra
16.    Kotogán Nikolett
17.    Kovács Krisztina
18.    Lukic Norbert
19.    Nagy-Pál Anita
20.    Oroszi Gabriella Anita
21.    Papp Edina
22.    Pataki Dániel László
23.    Pigniczki Fanni
24.    Portörő Renáta
25.    Rózsa Lilla
26.    Szécsi Richárd
27.    Tülkös Niko
28.    Uhrin Anett
29.    Veszelovszki Kevin

12. b osztály (2009_b)

Osztálykép

Osztályfőnök: Bíró Mária

1.    Babarczi Kitti
2.    Balázs Odett
3.    Balogh Péter
4.    Böröcz Borbála
5.    Dankó Dóra
6.    Diriczi Edina
7.    Dudás Melinda
8.    Fehér Bence
9.    Fődi Anikó
10.    Gazdóf Zsolt
11.    Gyuris Kitti
12.    Harmat Anett
13.    Hartai Ernő
14.    Jani Nikolett
15.    Juhász Krisztina
16.    Király Mónika Anna
17.    Kondász Enikő
18.    Lengyel Gábor
19.    Ménesi Melinda
20.    Nagy Lilla Erzsébet
21.    Németh Ilona
22.    Noska Dóra
23.    Péter Szabó Kornél
24.    Pintér Edina
25.    Simon Mercédesz
26.    Sipos Anita
27.    Szabó Nikolett Renáta
28.    Szántó Anita
29.    Tombácz Anita
30.    Törteli Kristóf
31.    Turner Máté
32.    Venyercsán Nikolett

12. a osztály (2009_a)

Osztálykép

Osztályfőnök: Nacsáné Kun Beáta

1.    Arany János
2.    Badényi Fanni
3.    Balassa Szabolcs
4.    Balog Patrícia
5.    Benák Orsolya Luca
6.    Budai Barbara
7.    Czibolya Nikolett Ildikó
8.    Csapó Rita
9.    Dombi Máté
10.    Dumitras Szabolcs Mátyás
11.    Hegyes Alex
12.    Jankó Cintia Evelin
13.    Juhos Dóra
14.    Kangyalka Dominika Krisztina
15.    Kapitány Viktória Dóra
16.    Kiss Vanessza
17.    Kovács Dávid
18.    Lengyel Dávid Csaba
19.    Lin Bettina

Oldalak